Kullanım Koşulları

Sayın Ziyaretçi,

www.endustriyelsimbiyoz.org internet sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 www.endustriyelsimbiyoz.org’u kullanmadan önce aşağıda yer alan kayıt ve şartları dikkatlice okumanız gerekmektedir.

www.endustriyelsimbiyoz.org Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı’nın yürütücülüğünü yaptığı “İskenderun Körfezi’nde Endüstriyel Simbiyoz Projesi” hakkında ve endüstriyel simbiyoz kavramına ilişkin genel bilgilerin paylaşıldığı bir internet sitesi olarak oluşturulmuştur.

www.endustriyelsimbiyoz.org’un sahibi Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı olup, sitenin yönetimi, işletmesi ve idaresi de Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı’na aittir. www.endustriyelsimbiyoz.org’a http://www.endustriyelsimbiyoz.org internet adresinden ulaşılmaktadır.

www.endustriyelsimbiyoz.org’da ziyaretçilerin faydalanması için farklı internet sitelerine dış bağlantılar bulunmaktadır. Bu bağlantılar ve içerikleri ile ilgili tüm sorumluluk bağlantılara yönelik içeriklerin barındırıldığı internet sitelerine aittir. Dış bağlantıların gizlilik esasları da barındırıldıkları internet sitelerinin gizlilik politikalarıyla belirlenir. Bu bağlantılar nedeniyle yaşanacak herhangi bir sorundan Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı ve www.endustriyelsimbiyoz.org sorumlu tutulamaz.

www.endustriyelsimbiyoz.org’da yayınlanan yazı, bilgi notu, fotoğraf, görüntü, ses, illüstrasyon, haber, metin, makale gibi her türlü bilgi açık bir şekilde referans gösterilmesi koşuluyla ziyaretçiler tarafından kullanılabilir. Proje kapsamında hazırlanan sunumlardan yapılacak alıntılar için öncelikle izin alınması ve yapılan alıntılar için açık bir şekilde referans gösterilmesi gerekmektedir.

www.endustriyelsimbiyoz.org’u ziyaret etmekle sitenin içeriği ile ilgili kullanımdan doğacak riskleri üstlenmiş olursunuz. www.endustriyelsimbiyoz.org’un sorunsuz bir şekilde yayınlamasına engel olabilecek ve yayını kesintiye uğratabilecek aksaklıkların düzeltileceği, zarar veren etkenlerin tümüyle temizlenmiş olduğu hususunda ziyaretçiye herhangi bir güvence ve garanti verilememektedir.

www.endustriyelsimbiyoz.org’da yayınlanan bilgilere güvenerek yapılacak herhangi bir işlemin sorumluluğu tamamen ziyaretçiye aittir ve meydana gelebilecek hiçbir zarar ve kayıptan www.endustriyelsimbiyoz.org yönetileri ve içerik sağlayıcıları sorumlu tutulamayacaktır.

www.endustriyelsimbiyoz.org’a erişiminiz ve bu siteyi kullanmanız belirtilen şartları kabul ettiğiniz ve bu kurallara bağlı olduğunuz anlamına gelmektedir. Şartları kabul etmiyor ve kurallara bağlı kalmak istemiyorsanız www.endustriyelsimbiyoz.org’a erişim sağlamamalısınız.

Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı burada yer alan şartları ve kuralları isteği zaman değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.