Danışma Kurulu

Son Yazılar

Endüstriyel Simbiyoz İşbirliği Ağı Üyelik Sistemi

Ekonomik ve çevresel sorunlar ile mücadelede pozitif işbirliklerinin oluşturulması amacıyla ağımıza üye olabilir ve muhtemel endüstriyel simbiyoz olanaklarından sizler de yararlanabilirsiniz. Üye olmanız için firma bilgi formunu doldurmanız ve endustriyelsimbiyoz@ttgv.org.tr adresine göndermeniz yeterli olacaktır.

Neden ağa üye olmalıyım?

Üyelik bilgi formunda sağlayacağınız bilgiler içerisinde sahip olduğunuz (satabileceğiniz) ve ihtiyaç duyduğunuz (satın alabileceğiniz) kaynaklar hakkında bilgiler vermeniz istenmektedir. Böylece hangi firmada ne gibi kaynak olduğunu ve hangi firmanın kiminle, hangi kaynağını paylaşabileceğini belirlemek için sistemde toplanan verilerin analiz edilmesi  gerekmektedir. Gerçekleştirilecek ve muhtemel simbiyoz olanakları da bu analizlerden sonra gerçekleştirilecektir. Firma formunda girmiş olduğunuz bilgiler gizlilik politikası gereğince saklı tutulacaktır.

TTGV, yürütücülüğünü devraldığı ”İskenderun Körfezi’nde Endüstriyel Simbiyoz Projesi”ni de gerçekleştirdiği diğer projeler gibi başarıyla yerine getirmek için yasal, çevresel ve etik standartları yerine getirmeyi taahhüt ederek pilot projeleri gerçekleştirmek için üyeliklerinizi beklemektedir.

Bu üyelik aynı zamanda bölgede gerçekleştirilecek olan sinerji etkinliklerini haber vermek için size ulaşabilmemizi de sağlayacaktır.

İlgili Dokümanlar:

Firma Bilgi Formu
Gizlilik Politikası